Parkiety i deski gotowe – krajowe, egzotyczne

Parkiet gotowy

FINISH PARKIET

Parkiet dwuwarstwowy lakierowany lub olejowany o wymiarach 490 x 70 x 14 mm, 490x65x14 mm, 420x70x14 mm, 420x65x14 mm, 350x70x14 mm
grubość warstwy użytkowej 6 mm

                                    

FINISH DESKA

Deska dwuwarstwowa lakierowana lub olejowana o wymiarach:
Długość od 900 mm do 1200 mm
Szerokość: 140 mm i 150 mm
Grubość: 14 mm i 12 mm
grubość warstwy użytkowej 6 mm i 4,5 mm

                   

QUICK PARQUET

Quick Parquet to podłogi z drewna dębowego, jesionowego, bukowego lub drewna egzotycznego. Są to podłogi drewniane konstrukcji dwuwarstwowej o powierzchni naturalnej, lakierowanej lub naturalnie olejowanej.

Warstwa użytkowa o grubości ok. 4mm oraz ok. 6mm, warstwę spodnią stanowi równolegle rozmieszczone deszczułki mozaikowe dębowe o układzie poprzecznym względem warstwy użytkowej. Klasyczne zamykanie typu pióro-wpust ułatwia montaż. Dwie warstwy połączono dobrej jakości klejem poliuretanowym produkcji Kleiberit termicznie na pasie, co również wpływa na jakość produktu finalnego.

Podłogi Quick Parquet są zabezpieczone 6 powłokami lakieru UV wolnego od rozpuszczalników, można je wielokrotnie cyklinować.

Dostepne wymiary: długość 490mm * szerokość 70mm * grubość 11mm (lub 14mm)

 

Parkiety Exclusive to naturalna kolorystyka, nierównomierne usłojenie drewna oraz brak sęków. W przypadku podłóg dębowych, jesionowych i bukowych wyróżniają się także brakiem bieli. Sporadycznie cętki błyszczowe.

           

 

Parkiety Select White to niewielkie różnice w kolorystyce drewna, nierównomierne usłojenie, biel / twardziel do 50 % klepki, sporadyczne małe sęki do 2 mm.
W przypadku podłóg z drewna egzotycznego występują wyraźne różnice w kolorystyce drewna, nierównomierne usłojenie, sporadyczne sęki do 5 mm. Sporadycznie cętki błyszczowe.

   

 

Parkiety Natural to zróżnicowana kolorystyka i usłojenie drewna, sporadycznie biel krawędziowa do 20%, sęki dopełniające kolorystykę drewna. Sporadycznie cętki błyszczowe.

 

 

QUICK DESKA

Deska dwuwarstwowa lakierowana lub olejowana lub olejowana postarzana ( olej naturalny, biały, brązowy, czarny )
o wymiarach:
1200 x 120 x 11 mm
1200 x 120 x 14 mm
1600 x 150 x 11 mm
grubość warstwy użytkowej 6 mm i 4 mm

           

 

Ipowood – lite podłogi drewniane.

Podłogi Ipowood to szeroka i niepowtarzalna kolekcja litych parkietów drewnianych, wykończonych, a więc gotowych do użytku bezpośrednio po instalacji. Podłogi Ipowood, wykonane w całości ze szlachetnych gatunków drzew egzotycznych, europejskich i północno amerykańskich, w kategorii podłóg drewnianych to najwyższa jakość. Jednolamelowa konstrukcja oznacza, że cały element deski wycinany jest z jednego kawałka drewna, przez co w naturalny sposób pokazuje piękno słoi, oraz oddaje naturalny charakter drewna.

                

 

 
BARLINEK
Parkiet dwuwarstwowy – Parkiet 90 (90 mm x 900 mm)

                         
Produkty prezentowane na stronie są przykładowe, w celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy do naszego Salonu.