Podłogi po renowacji

Renowacja podłóg drewnianych.
Gdy na powierzchni parkietu pojawią się niezmywalne plamy, widoczne rysy i przetarcia, czas poddać ją renowacji poprzez cyklinowanie i powtórne malowanie olejem lub lakierem. Renowacja drewnianych podłóg konieczna jest raz na kilka lat, w zależności od stopnia zużycia drewnianych klepek, by były dostatecznie zabezpieczone przed wpływem wody, chemikaliów i zabrudzeń. Zadbany parkiet służyć będzie nawet przyszłym pokoleniom.
Proces ten musi być przeprowadzony umiejętnie i starannie tak, aby odzyskać naturalne piękno drewna często zniszczone przez czas. Przywrócimy podłodze dawny wygląd lub zmienimy go według Państwa koncepcji tak aby podłoga mogła służyć jeszcze długo i być ozdobą wnętrza.

Priorytetem firmy jest zawsze wysoka jakość świadczonych usług, dlatego wykonane przez nas podłogi spełniają swoje zadanie przez długie lata, nadając wnętrzom niepowtarzalny charakter.

Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Zajmujemy się  profesjonalnym cyklinowaniem bezpyłowym w Krakowie i okolicach. Usługi wykonujemy profesjonalnie w oparciu o najlepsze sprawdzone materiały.

Usługa polega na:

 – kilkakrotnym cyklinowaniu parkietu papierami o różnym stopniu granulacji;

– szpachlowaniu szczelin pomiędzy klepkami specjalną żywicą;

– kilkakrotnym lakierowaniu parkietu lakierami lub olejowaniu parkietu;

W trakcie renowacji i po renowacji